JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Maj 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Mazda 323 BF
damiansd4hide3
No to seba, nie wiedziałem że taki otuż przedstawiony problem posiadasz. Moim zdaniem to albo musisz zrobic tak jak napisałeś, ale to musiał byś dodatkowo zamawiać w drukarni aby takie coś wykonali, lub nakleić taką naklejke jakie mamy i wszyscy ci bez filtra naklejają.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Wlepke z przodu i tak nakleje Uśmiech :) Ale nadal pozostaje ten problem z szybą Ehh ;/ Musze sie zorientować ile kosztowałby taki bannerek z zewnątrz, najlepiej od razu z nadrukowanym Japan Elite'm, jeśli to nie bedzie duży koszt to mógłbym zaryzykować, nakleić i zobaczyć jak sie to bedzie sprawowało. Najwyżej ściągne i zostawie na szybie samą forumową wlepe... Brakuje mi sensownych pomysłów Ściana Szyby przecież wymieniać nie bede... Z resztą ostatnio z kasą troche krucho, więc nawet o tym nie ma mowy
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 18 kwiecień 2012 21:39:38
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
takie flepy mugłbyś zrobic np na czarnym tle. ci co niemają filtra słonecznego a byli by zainteresowani można im odsprzedać Uśmiech :))
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Właśnie myślałem nad czarnym tłem, może ciut jaśniejszym (nie całkiem czarny, bo do mojego woza w ogóle by to kolorystycznie nie pasowało) i na tym białe napisy. Tylko ile takie wymyślne "coś" bedzie kosztować...?
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
To jest nadruk na folii oni liczą cene za metr foli. Myśle że 30 - 40 zł to maksymalna cena za takie coś. Albo i taniej. Pewnie coś w jak koszt filtra słonecznego.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Ciekawe czy na miejscu zrobiliby mi takie coś, nie musi być duże, byleby było troche miejsca nad i pod napisem Uśmiech :) No i żeby mi te górne ślady zasłoniło Język 2
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Myśle że zrobili by to na miejscu Uśmiech :) tylko musisz sobie wymierzyć jakie wielkie chcesz miec i szerokość szyby Uśmiech :)
Ewentualnie do pół godziny poczekasz.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Sami wymierzą, a przynajmniej powinni, żeby nie było jednego wielkiego nieporozumienia Język 1 Musze sie przejechać i zapytać, tylko gdzie takie rzeczy robią? Gościu w jednym z firm przyciemniających szyby, mówił mi, że po motoryzacyjnych sklepach trzeba jeździć i pytać, ale nie wiem czy faktycznie czy tylko tak mówił, bo nie chciało mu sie za to zabierać Hihi ;] Tam, gdzie robiliśmy wlepy, powinni to zrobić?
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Tak bo nawet mi to proponowali, ale napewno są troche droższe bo je sie poprostu tylko odkleja i przykleja, bez transferu no i to jest nadruk na folii a nie wycięte na ploterze Uśmiech :) dla wszystkich klubowiczy pewnie troche by wyszło Uśmiech :) ale jak ty sam chcesz to zrobic to tak jak pisałem więcej niż 30 zł nie powinni ci powiedzieć Język 1 bo to już by było zdzierstwo Język 1
Przypilnuj aby była taka sama czcionka jak na tylnej naklejce Uśmiech :)) jak ccoś to ci nazwe czcionki podam.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
damiansd4hide3 napisał(a):
więcej niż 30 zł nie powinni ci powiedzieć Język 1 bo to już by było zdzierstwo Język 1

No więc jest to zdzierstwo Język 1 Byłem dziś spytać i powiedzieli mi, że wykonanie takiej naklejki to koszt 40zł... Yyy :| Jeszcze mówił gościu, że mają tylko 2 rodzaje folii, na których drukują - czarna i przezroczysta. Całkowicie czarnej nie dam, bo zrobie z auta choinke, no i poza tym cholernie bedzie sie rzucała w oczy. Myśle popatrzeć na Allegro za takimi rzeczami. Chyba, że polecicie mi kogoś, kto mógłby mi zrobić taką naklejke z adresem JE pod kolor karoserii, taniej niż za 40zł?
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Czy w kolor karoseri... HMMM wsumie to masz zderzaki czarne, więc nie było by to takie złe, myślałem żebyś wrzucił ciemno szare tło coś w rodzaju naszej strony Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
No albo takie albo faktycznie pod kolor zderzaka (taki jaśniejszy czarny). Tylko teraz pytanie KTO/GDZIE mi to zrobią za kwote mniejszą niż 40zł...?
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Zapytaj sie mrówki, tego z EE, słuszałem że on ma znajomości jakieś w drukarni czy coś i tanio może zrobic.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
a to numer do Mrówy: 608 305 611
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Malowanie bębnów (tył):


PRZED:

Img


PO:

Img


JUŻ NA AUCIE:

Img

Img

Img



Po pomalowaniu zacisków (przód):


Img

Img

Img



Aktualny wygląd Kochanki Uśmiech :):

Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img Img


Babcia ma już swoje lata (24 i 1/2 roku Hihi ;]). Po zimie (a raczej w ostatnich tygodniach) zauważyłem pojawiające sie małe ogniska rudej na "podzderzakach", tylnych nadkolach i na progu od strony kierowcy... niestety Smutny :( Jak na swój wiek to blacharka w tym aucie wytrzymała ładną "próbę czasu" Brawo! Niestety, na chwile obecną, nie mam ani zbytnio czasu ani funduszy, żeby zrobić wszystko za jednym zamachem... Ehh ;/ No ale - jak to mówią - nic nie jest wieczne... Póki co musze odłożyć kase na ciut ważniejsze wydatki, Madzia tym razem niestety musi poczekać Ehh ;/
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Zrobi sie seba, spokojnie pomalutku Uśmiech :) i tak jest to auto jak dla mnie chyba najbardziej zadbane z tych co widziałem, tapicerka wewnątrz jest w stanie idealnym Uśmiech :) a to duży też plus. Blacharke zawsze zrobi, nie takie zgnite auta widziałem że odnawiają w stan idealny także bez stresu Uśmiech :)

Zaciski bardzo ładnie wymalowane Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Nie było czasu ostatnio zaktualizować wątku, dlatego już spieszę z aktualizacjami Uśmiech :)

- nowe, chromowane nakrętki (kapturki) na wentyle
- nowe podkładki pod tablice rejestracyjne (stare były lekko zwichrowane i odstawały) + wygłuszenie ich pianką
- naklejenie zewnętrznego filtra (pod kolor nadwozia) na przednią szybę
- naklejenie adresu naszego ukochanego klubu na w/w filtr (w końcu Uśmiech :))
- nowy łącznik prawego przedniego wachacza i stabilizatora (od str. pasażera), stary "zgubił się" na naszej pięknej ul. Kolejowej Język 1
- całkowite ściągnięcie pasów z tyłu (i tak nieprzydatne i z tego, co pamiętam, po części uszkodzone, a dowód chcieli mi zabrać przez nie) Ehh ;/


Img Img


Prawdopodobnie jakoś za niedługo Madzia bedzie miała robione małe pedicure blachy, ale nie zapeszajmy Jupi! Oczko ;)
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 11 listopad 2012 15:39:15
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
SEBA ! wszystko pięknie ładnie ale brakuje FELG !! hehe Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Dodano dnia 24-08-2012 15:29

Wszystko w swoim czasie (o ile czas nie zaskoczy mnie na niekorzyść hehe) Oczko ;) Teraz najważniejsza jest dla mnie blacharka, bo po co mi toczefele, skoro blacharki nie bede miał na przyzwoitym poziomie? Uśmiech :)


-----


Dodano dnia 11-11-2012 15:35

Aktualizacja Uśmiech :)

- zrobiono blacharkę z tyłu (błotniki i pas pod zderzakiem ["podzderzak"Hihi ;]), zostało usunąć efekt skórki pomarańczowej i zrobić porządnie polerkę
- wywalono znaczki "GLX" oraz "1.5" z klapy po lewej stronie
- ściągnięto napis "MAZDA" z prawej strony i odnowiono (pomalowano) na kolor, rzekomo, chrom, lecz narazie brak czasu na jego ponowne założenie
- powrócono do pomarańczowych kierunków bocznych i przednich w zderzaku (mus prawny Język 1)
- zamontowanie nowych zamków
- wypiaskowano i pomalowano staluski zimowe na kolor biały połysk.



Najbliższe plany?

- piaskowanie i malowanie letnich stalusów (tylko na jaki kolor...? Język 1 spowrotem srebrny czy może jakiś inny, np. grafitowy? Oczko ;))
- usunięcie efektu skórki pomarańczowej i polerka tylnych błotników
- montaż plastików na tylne błotniki
- kupno i powtórne zamontowanie paska antystatycznego (poprzedni urwał sie podczas jazdy, niewiadomo kiedy)
- sprawdzenie i ewentualna wymiana gum podtrzymujących wydech
- a tak poza tym szukam jakiegoś prostokątnego zbiorniczka tylnego spryskiwacza szyby Hehehe :D



Aktualne fotki (setup zimowy) Uśmiech :)

Img Img Img Img Img Img


Małe porównanie setupu letniego i zimowego Oczko ;)

Img
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 11 listopad 2012 16:16:00
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Wygląda zacnie. Na lato seba to kup jakieś alu a nie wydziwiaj Język 1 wystaw stalówy na allegro i roglądnij sie, może coś fajnego dorwiesz.

Seba a ty przypadkiem z prawej tylnej strony koło nadkola niemasz listwy?
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mazda 323F VI gen. (BJ) ZM Byłe Pojazdy 3 20 grudzień 2016 01:05:24
Mazda MX5 NB - by damiansd4hide3 Twój Samochód 19 10 kwiecień 2016 03:29:50
Mazda MX-5 NB by ARO Twój Samochód 3 24 maj 2015 19:38:20
Sprzęgło Mazda 121, Ford Fiesta, Puma, Ka Sprzedam 1 10 grudzień 2014 21:10:36
Części Mazda MX-3 1.8 v6 Sprzedam 1 24 listopad 2014 01:55:54
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019