JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub naszą stronę - Facebook
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Aktualnie online
Statystyka
» Nowi Użytkownicy:
Dzisiaj: 0 » Ostatnie 7 dni: 1 » Ostatnie 30 dni: 1
» Gości online:Użytkowników online: 0
» Witamy naszego najnowszego Użytkownika - Mjut
» Wszystkich Użytkowników: 370
» Wszystkich Użytkowników, którzy odwiedzili nas dziś: 0
Urodziny Jest 1 dziś urodziny: wojtar302 (22)
Kalendarz
<< Maj 2018 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś się o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [26 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
14% [7 głosów]

Przez wizytówkę
Przez wizytówkę
0% [0 głosów]

Przez naklejkę na samochodzie
Przez naklejkę na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 49
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Partnerzy
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Seba-pdPL
09 październik 2017 11:50:28
Jak nadal bedzie taka cisza na stronce to robimy z Damianem przekierowanie adresu strony JE na naszego fanpage'a na FB

Seba-pdPL
11 grudzień 2016 19:28:35
SZYKOWAĆ FURY NA 23 GRUDNIA 2016 , GODZ. 19:00 - odbędzie sie spot opłatkowy Umiech :) Zanotować, zapamiętać & przyjeżdżać Wykrzyknik! Fura

Seba-pdPL
28 listopad 2016 14:30:52
Jeśli JE ma nadal istnieć w najlepsze to trzeba zrobić zrzute (choćby skromną) i zapłacić komuś, jeśli ma być wszystko poprawnie ogarnięte

damiansd4hide3
28 listopad 2016 09:25:13
Jest tylko jedna kwestia, ktoś kto się zna chce ZAROBIĆ....każdy jeden.

Seba-pdPL
27 listopad 2016 10:15:42
Pracuję nad tym, poprawiłem już troche rzeczy, ale nadal one występują Ehh ;/ Więcej rzeczy nie dam rady już ogarnąć Smutny :( Potrzebujemy wsparcia kogoś, kto zna sie na rzeczy i potrafiłby to ogarnąć. Macie takiego znajomego? Podrzućcie nam go Umiech :)

Bartekk
18 wrzesień 2016 10:12:17
kurde same errory Smutny :(

Seba-pdPL
23 sierpień 2016 21:04:08

damiansd4hide3
01 czerwiec 2016 15:49:23
hehehe Hehehe :D dzikujemy Hehehe :D nawzajem Hehehe :D

Seba-pdPL
01 czerwiec 2016 15:35:24
Z okazji Dnia (Duego) Dziecka wszystkim mionikom i pasjonatom, szczeglnie japoskiej motoryzacji Umiech :) : http://japanelite.
..zawsze.png

damiansd4hide3
13 maj 2016 20:18:07
no dokadnie seba Hehehe :D hehe

Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Mitsubishi Carisma DA
Seba-pdPL
Przedstawiam wam mj drugi ju z kolei samochd - MITSUBISHI CARISMA Zaciera

Silnik: 1.8 GDI (bezporedni wtrysk paliwa) 16V, 4G93, benzyna
Wersja wyposaeniowa: LS
Nadwozie: 5-drzwiowy liftback
Moc: 125KM (przy 5500 RPM)
Moment obrotowy: 174 Nm
0-100 km/h: 10,0s
Produkcja: padziernik 1998r.
Przebieg: w dniu kupienia 155 tys. z groszami Oczko ;)
Masa wasna: 1235kg
W kraju od: 2008r.

Karinka kupiona 23 lutego 2013r. Umiech :) Ma troch ladw uytkowania w postaci paru rys na blacharce, ale pasta Tempo czyni cuda (tzn. po zimie bdzie czynia) Hehehe :D Obecnie jedzi na stal-kkach 14"... ale wiosna ju tu tu Oczko ;)

Od czasu kupienia samochodu zostay zrobione/wymienione nastpujce rzeczy:
- nowy olej (Mobil 1 Super S 10W40)
- nowy filtr oleju
- nowy filtr powietrza
- cignem paskudne oryginalne kopaki (postarzay/szpeciy samochd)
- wymieniony zosta prawy kierunek z powodu pknicia, przez ktre dostawaa si woda do rodka
- wyregulowane zostay przednie wiata (ze kty padania wiata)
- maa poprawka instalacji audio w aucie (radio nie zapamitywao stacji i ustawie)
- przerzucono radio z Mazdy Jzyk 1

Aktualne foty (prosto po myciu Hehehe :D):

lh5.googleusercontent.com/-s5tvqxErarM/UTNcmO31aGI/AAAAAAAABRk/Tj8oP2iHYtw/s128/SDC11532.JPG lh3.googleusercontent.com/-rdHaztSP_qw/UTNcmSyyiII/AAAAAAAABRs/8y9VZe4xq3o/s128/SDC11533.JPG lh6.googleusercontent.com/-lYoScNdx1Rg/UTNcmRhBrkI/AAAAAAAABRo/mMCuhGkCuZQ/s128/SDC11536.JPG lh3.googleusercontent.com/-qsJP0XQw49I/UTNcsVgO1OI/AAAAAAAABR8/kGhhY70idIo/s128/SDC11538.JPG lh3.googleusercontent.com/-b1WHzm8DehM/UTNcskDJDLI/AAAAAAAABSA/ozyfDPxVcjc/s128/SDC11540.JPG lh5.googleusercontent.com/-zzbHvLHJsHc/UTNctHpN45I/AAAAAAAABSE/7ZZBbmnCFvY/s128/SDC11541.JPG lh5.googleusercontent.com/-W_zN9UOy-Ak/UTNcyrMnfVI/AAAAAAAABSM/dU3H7BLL8JU/s128/SDC11543.JPG lh3.googleusercontent.com/-RVneMIbHvSI/UTNczJavkTI/AAAAAAAABSY/VuAr2GT7fcc/s128/SDC11545.JPG lh6.googleusercontent.com/-c2jPP33Dksw/UTNczkH4UsI/AAAAAAAABSc/Cw4XnwZt1xA/s128/SDC11546.JPG lh5.googleusercontent.com/-Te1nOeohNWI/UTNc3J_B-RI/AAAAAAAABSs/Rz0z_u00Cio/s128/SDC11547.JPG lh5.googleusercontent.com/--puXLC8g1Rk/UTNc3jMTfiI/AAAAAAAABSw/YaFcDaycedo/s128/SDC11552.JPG
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 29 marzec 2013 15:58:25
japanelite.pl/upload_img/75389_do%20podpisu-Mitsu.JPG
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo

damiansd4hide3
Gratuluje kolejnego japoca w garazu Umiech :)
Autko bardzo fajnie przyspiesza chocia nie cise do spodu to czu bylo przyspieszenie. Koa jak na gabaryty tego auta strasznie malutkie Hehehe :D Jak to prawie kady sprzedawca kradnie felgi Jzyk 1 mi od BMW tez zabral, zostay tylko pamitkowe dekle w baganiku.

Seba-pdPL
Fakt, nie cisnem do spodu, ale sam przyznasz, e jest czym jecha Hehehe :D A o kka sie nie martwie, przyjdzie wiosna to zradzimy nowe Hehehe :D

szwarceneger1603
Fajna Fajna Gratuluje.Umiech :)
Jeszcze z wiosn jak bdzie bardziej ogarnita to napewno bedzie wpada w oko.Umiech :) I przy okazji zbiera sie do przoduUmiech :)

Seba-pdPL
Dodano dnia 05-03-2013 19:38

Dziki za mie sowo Umiech :)

Dzi zostao wymienione szko prawego lusterka. Poprzednie byo jakie odklejone i zbrzowiae po bokach, wic zamwiem wczoraj nowe szko, dzi odebraem i wymieniem Umiech :)

-----

Dodano dnia 07-03-2013 20:17

Wymienione zostay klemy na nowe, grube - stare przypominay mi zwyke, cienkie, g*no warte blaszki, z czego jedna z nich pka mi w rce Jzyk 2 Przez stare, prd nie by napewno prawidowo podawany.
Poza tym w kocu przerejestrowaem wzek i zaoyem nowe tablice, pod ktre od razu zostay zaatwione nowe podkadki Umiech :) Przy okazji wyciszyem wszystko, eby nie przenosio drga i mnie przy tym nie wkurzao Hihi ;]

damiansd4hide3
no to dobrze e sie co dzieje wok nowego auta. A sprzt Audio to przeoye z mazdy?

Seba-pdPL
Tylko radio. Goniki mi nie podejd, bo s inne, a bass jako taki w aucie mam, wic tuba w zasadzie nie jest mi potrzebna (to ju nie te czasy... chyba sie starzeje) Umiech :) Jedyne co mnie irytuje to to, e 1 z tylnych gonikw zacz mi troche jakby charcze na wysokim stopniu gonoci, ale to sie zrobi Hehehe :D Wszystko w swoim czasie, teraz pasuje mi pomczy sie z nie wchodzc do koca anten z tyu Ehh ;/ Szkoda, eby kto "niechccy" mi j urwa kiedy "przez przypadek"...

damiansd4hide3
Moliwe e mbrana jest uszkodzona dlatego to charczenie. Pewnie, ja tam wogle u supry Audio niemam Hehehe :D ani radia ani nic. Te mnie to dawniej cieszylo a teraz ju nie.
Antene masz elektryczn czy rcznie wysuwan?

Seba-pdPL
Dodano dnia 08-03-2013 06:26

Membrane bior pod uwag Jzyk 1 Dlatego z czasem wymienibym obydwa goniki z tyu.
Antena jest elektryczna (automat).

-----

Dodano dnia 23-03-2013 13:32

Par dni temu kupiem akumulator WARTA 640 A (tj. ~64 Ah, czyli dedykowane minimum do wersji 1.8 GDI), poniewa stary aku mia ledwo 40 Ah, przez co rozruch mia troch duszy (mao mocy) i samochd "miacza" przed odpaleniem Jzyk 1 Pki co zadowolony jestem, zobaczymy jak bdzie dalej Hehehe :D

damiansd4hide3
no to spoko seba dziaaj, akumulator jak akumulator byle by by sprawny.

Seba-pdPL
Aku aku nierwny Jzyk 1 Poza tym zaley co masz/zamierza mie w samochodzie Jzyk 1 Elektronika potrzebuje prdu jakby nie patrze Oczko ;)

Snap
Zgadza si akumulator jest wany i jest rnica. Ja kupiem do Corolli te akumulator z WARTY, tyle e nowy i kupiem z wiksz moc rozruchow, duo duo lepiej odpala. Krcej trzeba krci kluczykiem przez co rozrusznikowi zwiksza si ywotno wedug mnie Umiech :)

damiansd4hide3
Jak wsadzisz wikszy akumulator to bdzie fajnie na pocztku a pniej tak jakby by mniejszy, bo to tez zalezy od tego na ile go jest wstanie alternator naadowa.

Seba-pdPL
Dlatego trzeba dobra w miare optymalny aku - nie za may i nie za duy. Jak bedzie rnica do ok. 10 Ah to nic strasznego sie nie stanie, alternator sobie poradzi Oczko ;) Gorzej, gdyby mia aku dedykowany np. 50 Ah, a wsadzi 100 Ah - wtedy byyby mae problemy Jzyk 1

damiansd4hide3
"Mam duy akumulator, wic mam duo prdu.." tak jak to w piosence byo o uno Hehehe :D

gacuus
w akumlatorach sa wazne 2 rzeczy prad rozruchowy (en) albo (A) i pojemnisc (ah) mozesz miec 35 ah wsadzony tylko zeby mial odpowiedni prad rozruchowy. ja na 35 ah palilem diesla ktry ma miec 90 ah wsadzony czemu ? bo mial zajebiscie duzy prad rozruchowy
zapodales aku o wiekszej pojemnosci lepiej kreci bo ma wiekszy prad rozruchowy a nie dla tego ze ma wieksza pojemnosc a wystarczylo takie samo aku tylko z wiekszym pradem rozruchowym i to samo by bylo, oczywiscie nie zaszkodzi miec wieksza pojemnosc aku, w ramach rozsadku oczywiscie.
Edytowane przez gacuus dnia 24 marzec 2013 14:22:43

Seba-pdPL
damiansd4hide3 napisa:

"Mam duy akumulator, wic mam duo prdu.." tak jak to w piosence byo o uno Hehehe :D

To zaley o co autorowi chodzio - prawdopodobnie o rozmiary akumulatora - bo napewno nie o prd rozruchowy czy jego pojemno, jak to w wiejskich pioseneczkach Hehehe :D Ty przypadkiem nie suchasz za duo wiejskiego disco? Jzyk 1

Gacek - Wanie chodzio o duo wikszy prd rozruchowy Umiech :) Pojemno aku te jest wana, nie mniej jednak prd rozruchowy jest ciut waniejszy. eby widzia mj poprzedni aku ("Perion" bodaje) to walnby ze miechu Hehehe :D Takie "kwadraciki" byy montowane m.in. w Fiacie Cinquecento, Punto czy Uno Hehehe :D Maa moc rozruchowa, 2x mniejsza ni zalecana do tej wersji Kariny Hihi ;] Skoro samochd potrzebuje rozruchu rzdu 640 A to niech ju tak bdzie, przynajmniej bd spa spokojnie i rozrusznik duej poyje, jak napisa Snap Oczko ;)

Shadows
Gratuluje kolejnego auta Umiech :) Mazde jeszcze masz ? bo troche nie w temacie jestem Oczko ;)

Seba-pdPL
Dodano dnia 13-04-2013 13:11

Tak, miaem j sprzedawa, ale jednak zostaa w rodzinie Oczko ;) Oddaem j potrzebujcym rodzicom, a gwnie mamie Jzyk 1

Nowoci, ktre zostay kupione/zrobione:
- nowe wycieraczki z przodu i z tyu Hihi ;]
- zrobiony wydech kocowy (odkupiony od Damiana z Supry Diabeek ]:-> )
- kupiony i zamontowany nowy silencer
- nowe, mocne, a zarazem o maym poborze prdu, arwki-rurki LED SMD w podsufitce i baganiku.

-----

Dodano dnia 21-04-2013 12:19

Wpady nowe fele 7" z oponami + nakrtki stokowe Hehehe :D Dekielki mam do nich, ale jeszcze nie zostay zaoone Jzyk 1 Wrzucone zostay take klubowe wlepy na szyby Oczko ;)

s6.ifotos.pl/mini/IMG7125JP_nhxnhxe.JPG s6.ifotos.pl/mini/IMG7103JP_nhxnhxs.JPG s6.ifotos.pl/mini/IMG7104JP_nhxnhnh.JPG s4.ifotos.pl/mini/IMG7106JP_nhxnhnx.JPG
Zdjcia by D.Majoch.

A filmik jak chodzi Mitsu, jak znajdzie sie wiksza chwila, to nagram i wrzuc Jzyk 3

damiansd4hide3
Karinka duo lepiej wyglda Umiech :) szkoda e to nie s 17" albo 18" ale 16" te dobrze wygldaj Umiech :) Jak narazie to chyba najadniejsza Carisma w sczu.

Szkoda e nie wrzucie mojej obrbki fotek, moge dorzucic od siebie? Umiech :)

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum: