JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Styczeń 2044 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosy]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Newsy MOTORYZACYJNE
Masz Start-Stop? Zwykły akumulator może nie pasować do twojego auta
Akumulator w aucie z systemem Start-Stop nie jest zwykłą baterią, nawet jeśli kierowca regularnie wyłącza tę funkcję przyciskiem. Przy wymianie nie wystarczy sprawdzić pojemności i wymiarów. 

Dodge pokazał Chargera Super Bee. Ma 600 KM, ale bez V8
Dodge Charger Super Bee wraca w charakterystycznym czarno-żółtym wydaniu, ale pod maską nie ma V8. Zamiast niego pracuje sześciocylindrowy silnik Hurricane z podwójnym turbodoładowaniem, który rozwija 600 KM i 840 Nm. 

Chery najlepsze wśród chińskich marek. Tak wypadło badanie J.D. Power
Chery uzyskało 181 PP100 i pokonało wszystkie pozostałe chińskie marki krajowe uwzględnione w najnowszym badaniu J.D. Power. Średnia dla całego rynku wyniosła 192 problemy na 100 samochodów, więc lider wypadł wyraźnie lepiej od przeciętnego wyniku. 

Nowy SUV Alfy Romeo nadjeżdża. Marka pokazała pierwsze zdjęcie, premiera już w 2027 r.
Alfa Romeo oficjalnie potwierdziła prace nad nowym kompaktowym SUV-em i pokazała jego pierwsze zdjęcie. Samochód wciąż nie ma nazwy, ale wiadomo już, że powstanie na platformie STLA Medium i będzie produkowany we Włoszech. 

Łódź i Poznań najgorsze dla kierowców. Tak wypadły polskie miasta
Łódź i Poznań zdobyły po 30 punktów i zamknęły ranking miast przyjaznych kierowcom. Powody są jednak różne: w Łodzi problemem była przede wszystkim duża liczba kolizji, a w Poznaniu bardzo wolna jazda w centrum i wysokie ceny parkowania. 

Wicej z Newsy MOTORYZACYJNE ...
Subkategoria 2
[STYLE TUNINGU] German Style
GERMAN STYLE





German Style - niskie, szerokie i czyste w rysunku fury. Tuning z niemiecka finezja i solidnością. Felgi z szerokim rantem, żadnych body kitów i spoilerów. Obniżenie sięga często 10 cm. Charakterystyczne są boser-blick znane jako bad look, usuwanie klamek i znaczków firmowych z karoserii. Modne stały się ostatnio felgi od Porsche, które dodatkowo zostają pochromowane i wypolerowane na lustro. Chromuje się również niektóre części nadwozia takie jak: listwy, ramki okien i lusterka. Modyfikacji poddawane są również silniki które są przeszczepiane z mocniejszych wersji modelu albo inne motory z grupy VW. Cała przestrzeń pod maska jest uporządkowana oraz wypucowana i polakierowana, a nie które części są pochromowane. We wnętrzu jest przeważnie klatka i dwa kubełki obite skóra tak jak całe wnętrze. Zabudowa audio też jest rozbudowana ale rzadko spotyka się takie gadżety jak PS2 albo monitory LCD.















Poleć ten artykuł
Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019