JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Maj 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Toyota Corolla E9 1.8D
Snap
dobra dzięki za odpowiedź Uśmiech :) jak bede tak w okolicy to bede pytał w razie czego Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
rudy88
niema problemu Oczko ;) ale jak cos to podobno na krajewskiego w tej kapciarni maja piaskare niejest daleko od tego goscia wiec mozesz spytac dla porownania ceny Oczko ;) pozdro
EAT/SLEAP/JDM Fura
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
bede pytał jak bede potrzebował wypiaskować, ale wtedy jak mi nie wyjdzie z tą polerką Uśmiech :)





wczoraj w aucie zawitał nowy radioodtwarzacz marki JVC model KD-R421. Wg mnie niesamowicie pięknie oddaje dźwięki Uśmiech :) jestem z niego w 100% zadowolony. Sprzęt audio też trzeba powoli organizować a trzeba zacząć zawsze od początku czyli od głównej centrali czyli radia Uśmiech :) Została też zrobiona tylna półka i obszyta pod głośniki Magnata 6x9, która już jest zamontowana w aucie Uśmiech :) jeszcze będę poszukiwał głośników do przodu na 12cm Uśmiech :)
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 22 listopad 2011 00:29:41
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
no to nieźle Uśmiech :) inwestujesz widze w sprzęt.
Ja mam Alpinki 10 cm chyba albo coś takiego z przodu, nie korzystam z nich bo niemam radia. Ewentualnie bym je odsprzedał bo może mi byc kasa w najbliższym czasie potrzebna
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
odezwę się na PW w tej sprawie Uśmiech :) a no troszkę w sprzęt chciałem zainwestować bo lubię czasem posłuchać muzyki Uśmiech :)




Rolka obecnie (czas zimowy Język 1)

Img
Img
Img
Img
Img
Img
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 03 styczeń 2012 21:58:25
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No ładne fotki ładne Uśmiech :) Corollka jeszcze przed modami?? Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
Dodano dnia 03-01-2012 21:26

no na razie przed żeby sobie potem porównać jak kiedyś będzie po Hehehe :D


-----

Dodano dnia 25-01-2012 18:29

dzisiaj oddałem alufelgi do malowania proszkowego Uśmiech :) po powrocie do mnie pochwalę się na czym będzie od wiosny jeździć Rolka Uśmiech :)
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 25 styczeń 2012 23:20:45
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
OOO Uśmiech :) to super to na jaki jednak kolor idą?
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
aluminiowy cały Uśmiech :) dobra była cena malowania z piaskowaniem więc się skusiłem a innego koloru nie robili Uśmiech :) białe? może kiedyś kiedyś zobaczymy Uśmiech :) Uśmiech :)

będą coś takiego:
https://www.googl...amp;zoom=1
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
A to wsumie kolor orgyginał, bez wielkich zmian, poprostu seria.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
Dodano dnia 25-01-2012 22:33

no seryjny kolor tych felg był srebrno czarny, ale doradzałeś że lepiej cały jednakowy kolor zrobić więc tak zrobiłem. kiedyś może pomyśli się nad innym malowaniem albo zmianą felg Uśmiech :) na razie lepsze takie niż stalówki 13" Uśmiech :)


-----


Dodano dnia 02-02-2012 11:59

Odebrałem felgi Uśmiech :) Będą to felgi firmy INTRA 15"x7" ET35 z rozstawem śrub 4x100. Jeszcze tylko znaleźć dobre opony w rozmiarze 195/50 R15 i Corollka będzie śmigać w nowych bucikach. Na kolor felg mam już inną koncepcje ale to może już zmienię na przyszły sezon, a teraz będzie cały kolor aluminiowy Uśmiech :)

Obecnie prezentują się tak:
Img
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 02 luty 2012 16:42:09
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Zobaczymy jak na aucie bedą wyglądać, ale widział bym je bardziej w kolorze, biały, grafit, gun metal czy coś takiego, Bardziej odnowiło by napewno samochód i do czerwonego kolorku było by lux.
A ta aluminiowa farba nie ma przypadkiem jakis w sobie perełek?? bo sie coś mieni.

https://www.inner...wheel1.jpg

https://www.workw...lImage.png

https://0.tqn.com..._Wheel.jpg
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
tak kolor jest taki jak by perłą albo brokatu jak by dodane. No takie kolorki jak pokazałeś fajne są bardziej mi się podobają, ale tam proszkowo malowali tylko na jeden kolor ten co mam innej farby nie mieli, ale kiedyś się pomyśli i zawsze można przemalować (jak mi się nie zachce zmiany felg Uśmiech :) ) Potem sobie pomyślałem jak by też zrobić środek biały a rant w polerkę Uśmiech :) tak że koncepcje są różne Uśmiech :) Na razie chciałem żeby to wymalować jakoś i na wiosnę kółka założyć Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
To co to za zakład odnowy felg w którym mają tylko jeden rodzaj farby?? ja bym sie na nich wkurzył o to, chciałbym tylko żeby mi piaskarką wyczyscili a pomalował bym sobie sam pistoletem i też by ładnie wyszło.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
Dodano dnia 03-02-2012 12:30

no i Ci powiem że żałuje że tak nie zrobiłem, tylko z malowaniem pistoletem mogło by mnie drożej wyjść, ale mimo wszystko mogłem tak zrobić. Jednym zdaniem to trochę robotę spieprzyli Uśmiech :)


-----


Dodano dnia 03-02-2012 12:36

Przymiarka:

Img

Img


-----


Dodano dnia 14-02-2012 11:21

Wczoraj w końcu przerejestrowałem Carolinę na siebie i została na nowo ubezpieczona Uśmiech :) Teraz cieszę się z niej podwójnie bo w końcu widnieje w dowodzie moje nazwisko Hehehe :DHehehe :D troszkę mnie to kosztowało ale co się nie robi dla polepszenia humoru he he Hehehe :D Zawitały tez nówki blachy oraz naklejeczka na szybę Hehehe :D


-----


Dodano dnia 31-03-2012 20:35

Sesja zdjęciowa w pewny weekend Uśmiech :)


-----


Dodano dnia 31-03-2012 20:46

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img

Img
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 01 kwiecień 2012 15:49:45
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Na felgach letnich już o niebo lepiej niż na stalówkach Uśmiech :) Wreście nabrała wyglądu Uśmiech :)
Mam nadzieje że nie stanie na tych modach Uśmiech :) Powodzenia !
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
Wypiaskowane i pomalowane zostały bębny tylne w sposób proszkowy (piecowy) na czarny połysk. Na razie testuje farbę jak się będzie trzymać Uśmiech :) pomalowałem tak bo nie mogłem już patrzeć na te pordzewiałe bębny, psuło to urok felgi Uśmiech :) Jeśli farba się sprawdzi trzeba będzie kupić proszkową czerwoną i przemalować kolejny raz Uśmiech :)

Dużo nie widać ale fotkę wrzucę:
Img

Kupiłem również fotel kierowcy, ponieważ w moim zepsuta była regulacja pochylania od kiedy kupiłem Corollę. Udało mi się znaleźć sprawny technicznie, oraz ma dodatkową regulację pod uda Uśmiech :)
Img


Niby fotel ten sam, a przez tą właśnie dodatkową regulację jeździ się o niebo lepiej. W zakupionym fotelu jest potargana tapicerka:


Img

Ale w moim starym jest w lepszym stanie i biorę się za jej przekładanie:
Img


W planach na przyszłość jest zmiana tapicerki na całkiem nową, ale najpierw muszę ogarnąć kilka innych ważniejszych spraw Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Nie lepiej zostawić te bębny i zaciski w czarnym kolorze? jak malniesz je na czerwono może sie gryść z kolorem karoserii Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
Dodano dnia 15-04-2012 20:02

też o tym myślałem że może nie pasować zbytnio Uśmiech :) więc chyba zostawię na czarno, bo ktoś też mi już tak doradzał Uśmiech :) za zaciski muszę się jeszcze wziąć Uśmiech :) ale na razie testuje wytrzymałość farby proszkowej Uśmiech :)

-----

Dodano dnia 19-09-2012 21:38

Witam

Dosyć długo mnie nie było na forum ale już pisze co się działo u mnie Uśmiech :)

Zaczęło się od odmawiającego posłuszeństwa rozrusznika, który czasem musiał być uruchamiany za pomocą młotka. Myślałem jednym czasem nad regeneracją, ale okazałą się dosyć kosztowna. Ale mając stary rozrusznik rozebrałem go żeby zobaczyć jaka to konstrukcja Uśmiech :) potem rozebrałem swój i okazało się że do wymiany mam tylko styki elektromagnesu (dwie miedziane blaszki). Zakupiłem je (groszowe sprawy) zamontowałem poskładałem cały rozrusznik (poczyściłem wcześniej kilka rzeczy) założyłem i co? Działa do dziś Hehehe :DHehehe :D

Potem parę tygodni po tym, z dnia na dzień padł mi akumulator, po czym jak dowiedziałem się że ma już około 8 lat to już nie próbowałem go ratować tylko od razu udałem się do sklepu po zakup nowego. Wybór padł na Vartę. Co prawda nie w planach mi padł ten akumulator, ponieważ za te pieniądze miałem zakupić amortyzatory na tył KYBa, no ale cóż amorki jeszcze muszą trochę poczekać Uśmiech :)

Popatrzyłem na karteczkę od oleju i okazało się że już przyszedł czas na jego zmianę Uśmiech :) Myślę sobie w sumie dobrze zmienić na zimę Uśmiech :) Zakupiony został filtr oleju i powietrza (też już był zmuszony do zmiany) oraz olej MOBIL 1 5W50. Olejek zmieniony i można przebywać kolejne 10 tys.

Od jakiegoś czasu słyszałem dziwny szumiący dźwięk z jednego koła. Dziś znalazłem trochę czasu więc podniosłem pierwsze koło od strony kierowcy (przód) i tam znalazł się problem Uśmiech :) Do wymiany mam łożysko Uśmiech :) Postaram się z nim szybko uporać, żebym gdzieś koła nie zgubił Uśmiech :)

to na razie tyle się u mnie działo przez ten okres czasu Uśmiech :) o kolejnych rzeczach postaram się pisać na bieżąco.

-----

Dodano dnia 23-12-2012 21:18

Okazało się że to nie szmerało łożysko tylko kończące się klocki hamulcowe i szumiał ogranicznik. Zakupione zostały nowe tarcze i klocki firmy TRW i już są na aucie. Pęknięte były też gumki od prowadnicy zacisku więc też zostały zmienione na nowe.

Przed zimą zmieniony został płyn chłodniczy K2 Kuler.

Wczoraj (w sobotę) nie dałem rady przyjechać na spot, ponieważ robiłem regeneracje podłogi i byłem uziemiony. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda podłoga Corolli (moim zdaniem jak na te 24 lata i tak nieźle) zapraszam do oglądnięcia zdjęć z linku niżej. Przy odbudowie i konserwacji podłogi wygłuszyłem podłogę filcem i przyznam że dużo pomogło. W przyszłości myślę jeszcze nad matami wygłuszającymi.

https://plus.goog...-K0oMnJzwE
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 23 grudzień 2012 21:59:30
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Nie no, wiadomo - z podłogą nie ma żartów Oczko ;) Chociaż jeszcze nie było tragedii to lepiej za wczasu ją zrobić i mieć spokój na pare(naście) lat. Ważne, że dbasz o swojego japończyka (swoją japonkę? Uśmiech :)) i to sie liczy Git
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Toyota Corolla e12 TS Twój Samochód 3 26 luty 2016 15:37:39
Datsun 200sx, Dodge Stealth/Mitsubishi 3000GT, Toyota Supra, 2x Nissan Skyline Twój Samochód 4 23 grudzień 2015 15:16:43
Toyota Avensis T25 by Łapek Twój Samochód 5 20 listopad 2015 16:06:35
Toyota Supra MK3 1JZ R154 Sprzedam ARCHIWALNE TEMATY 5 19 maj 2015 14:55:29
Toyota Supra MKIII MA70 Byłe Pojazdy 259 19 maj 2015 13:05:12
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019