Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
|
Więcej punktów karnych dla kierowców
|
|
| damiansd4hide3 |
Dodany dnia 24 wrzesień 2011 20:48:45
|
|
Główny administrator ![]() Użytkownik VIP ![]() Postów: 1324 Data rejestracji: 14. marzec 2011 |
MSWiA pracuje nad kolejnymi modyfikacjami dotyczącymi ruchu drogowego. Tym razem urzędnicy proponują zmiany w mandatach. Zmiany w mandatach obejmują przydzielanie punktów karnych. MSWiA proponuje zwiększenie ich liczby w przypadku kilku wybranych wykroczeń. Przykładowo, motocyklista jadący bez kasku dotychczas otrzymywał jeden punkt karny, jednak według polityków powinien dostać cztery punkty. ![]() Za cofanie pojazdem na autostradzie i drodze ekspresowej kierowca otrzyma pięć punktów. Kierowca blokujący skrzyżowanie dostanie dwa punkty karne. Osoba jadąca samochodem i jednocześnie rozmawiająca przez telefon komórkowy (bez użycia zestawu słuchawkowego), będzie musiała przyjąć pięć punktów. Za przewożenie pasażera bez zapiętych pasów przybędą cztery punkty karne. Rodzice, którzy nie zadbają o specjalny fotelik dla dziecka będą musieli pogodzić się z sześcioma punktami karnymi zamiast trzech. To są jedynie wstępnie przygotowane zmiany. Do 26 września MSWiA ma stworzyć finalną wersję tego projektu, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa dzieci, pasażerów i pieszych. |
| Podzielenie się tym wpisem: | |
|
|
|
| Seba-pdPL |
Dodany dnia 24 wrzesień 2011 21:50:40
|
|
Główny administrator ![]() Marketing ![]() Użytkownik VIP ![]() Postów: 459 Data rejestracji: 14. marzec 2011 |
Ta Polska już całkiem schodzi na psy... Banda decydentów, pazerów i matołów, którzy czują łatwą kase Żal mi tych bandytów, we łbie mają chyba siano zamiast mózgu... ![]() |
| Podzielenie się tym wpisem: | |
|
|
|
| Poleć ten wątek | |
| URL: |
| Przejdź do forum: |


















Żal mi tych bandytów, we łbie mają chyba siano zamiast mózgu... 