JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Maj 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Mazda 323F
Agresor1989
Cześć. Jestem tu nowy i chciałem przedstawić swoją Mazdę. A więc do rzeczy jest to Mazda 323F BA z skromnym silnikiem 1.5 16V z 95r. jestem jej właścicielem już prawie 2 lata i jestem z niej bardzo zadowolony. Auto jeszcze nigdy mnie nie zawiodło zapala za pierwszym razem nawet w -30 jedyne co daje siwe znaki to zawieszenie które dość szybko się zużywa na podkrakowskich drogach, Co do wyglądu to oceńcie Sami Uśmieszek :]

Img

Img

Img

Img

Img

Img


Czekam na opinie Uśmieszek :] nawet te najgorsze przyjmę z honorem
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Seba-pdPL
Witaj Uśmiech :) Piękna, zadbana z tego, co widze Uśmiech :) Zawieszenie na naszych "pięknych", polskich drogach szybko sie zużywa - to normalne Oczko ;) Jedyne, do czego mógłbym sie przyczepić na chwile obecną, a co bije po oczach - auto to KOZA, posadź ją troche, zobaczysz, że dużo lepiej bedzie wyglądała przy tych aluskach. Jakbyś jeszcze lekko przyciemnił tylne lampy i blende to byłoby miodzio Oczko ;) Ogólnie pozytywnie Uśmiech :) Rób mody przy Mazdiczce i dziel się nimi (opisuj) na forum Czytaj! No i oczywiście zapraszamy na nasze spoty Fura Uśmiech :)
Img
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Snap
mazda ładna, zadbana ale pierwsze co bym zrobił to poodklejał te paskudne naklejki bo rażą po oczach, oraz ten wlew paliwa, nie podoba mi się to Uśmiech :) i tak jak mówi Seba, delikatna gleba by mu nie zaszkodziła (jak da radę to nawet jak najniżej - chyba że drogi Ci nie pozwalają).
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Auto zadbane jak na ten model samochodu Uśmiech :) Ja jestem bardzo uwrażliwiony na AUTA kozy Język 1 więc moja rada, dystanse z 25 mm na koła i obniżenie minimum 40mm Uśmiech :) Chociaż z tego co widze to jest za niskie koło aby tak obniżać. Ja bym wstawił jakieś 17" na profilu 40 i wtedy o te pare centów w dół, napewno zrobiło by robote. 15" na to auto na takim niskim kapciu to moim zdaniem zdecydowanie za mało, jest za wielki prześwit.
Ale ja rozumiem dlaczego 15" są tańsze, opony również, jak i zapewne chodziło o komfort jazdy. ... eh.

Życzę aby auto służyło jak najdłużej, japończyki wytrzymują naprawde wiele i służą wiele lat, szczególnie te starsze modele bo nowe nie wyglądają już tak solidnie.
Edytowane przez damiansd4hide3 dnia 11 maj 2012 09:11:42
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Shadows
Auto widziane na Rozpoczeciu sezonu w Krakowie w ubiegłą niedziele Oczko ;)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Agresor1989
tak byłem tylko się troszkę spóźniłem Uśmiech :) no ale cóż życie Uśmiech :)) co do obniżania to troszkę się obawiam wiem że duło ładniej by wyglądała ale drogi u mnie to porażka a auta używam na co dzień ale jest ta opcja brana pod uwagę .

A może ktoś wie i się orientuje ostatnio pod Madzią pojawiła się plama okazało się że płyn chłodniczy ucieka patrząc od dołu wygląda jak by kapał z nad miski olejowej a patrząc od góry to gdzieś z okolic wejścia bagnetu w silnik. Co to może być jaka uszczelka puściła ?? miał ktoś taki przypadek ??
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Pierwsze co mi przychodzi do głowy to uszczelke pod głowicą mogło ci wydmuchać, albo co gorsze mugł pęknąc blok od strony własnie kanalików gdzie przepływa w środku płyn chłodniczy Ehh ;/
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Agresor1989
jest opcja że pękło samo od siebie ?? i silnik do wymiany ??
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Samo od siebie raczej wątpie, raczej z przegrzania lub nagłej zmiany temperatury, nie jestem pewny czy to pęknięty blok ale najlepiej to sprawdź.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Agresor1989
byłem dziś z rana u mechanika mówi że to z pompy się leje. (na szczęście)Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
No to dobrze Uśmiech :) to chyba najlepsze co mogło sie stać, najmniejsze straty. Uśmiech :) Życzę szybkiej naprawy Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Agresor1989
No też się cieszę Uśmiech :) a może mi ktoś pomoże bo stwierdziłem że jak wymieniam pompę to i z rozrządem zrobię za jednym razem i tak szukając na allegro rozrządu natknąłem się na łańcuch rozrządu a że mechanikiem nie jestem chciałem zapytać czy w mojej maździe jest łańcuch czy pasek ??

dla przypomnienie 1.5 16V BA 95r
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Qamil
Kolego Ty masz u siebie pasek rozrządu. Łańcuch służy tylko i wyłącznie do "spinania/ synchronizacji wałków rozrządu. Pamiętaj przy zmianie paska zmienić pompę wody bo tak jak w Twoim przypadku właśnie lubią cieknąc. Taka przypadłość tego silnika. Zalecam wymianę paska co ok. 60k km. Koszt niewielki a ryzyko zerwania maleje. Oczko ;)


A madzia przyjemna. Miałem podobną tylko 3-drzwiową. (323C) Mam nadzieję że Twoja nie gnije tak jak gniła moja Język 1 I fakt faktem też nie lubię nadmiaru naklejek albo przynajmniej w jednakowej kolorystyce. Ta czerwona aż żre w oczy. Jak używasz auta na codzień to zmiana kół na większe przyniesie tylko negatywny skutek. Jeżeli dysponujesz odpowiednimi finansami polecam kupic gwintowane zawieszenie, będziesz miał możliwośc zabawy a jednocześnie nabędziesz dobre wyposażenie. Do tego wtedy duże kółka na zloty, na laski, do kościoła Język 1
Aha zrób mu porządną konserwację to posłuży Ci kolejne lata.
Edytowane przez Qamil dnia 20 maj 2012 09:25:17
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mazda 323F VI gen. (BJ) ZM Byłe Pojazdy 3 20 grudzień 2016 01:05:24
Mazda MX5 NB - by damiansd4hide3 Twój Samochód 19 10 kwiecień 2016 03:29:50
Mazda MX-5 NB by ARO Twój Samochód 3 24 maj 2015 19:38:20
Sprzęgło Mazda 121, Ford Fiesta, Puma, Ka Sprzedam 1 10 grudzień 2014 21:10:36
Części Mazda MX-3 1.8 v6 Sprzedam 1 24 listopad 2014 01:55:54
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019