JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Maj 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
Mazda 323f Ba 1.5 16v
damiansd4hide3
Ładny kolor, ładna fela, tak jak mówisz trochę obniżyć i wsumie więcej nie trzeba Uśmiech :) a lepiej zainwestować w mechanike Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
kolumb6
W silnik Z5 mazdy nie ma sensu inwestować zbytnio w mechanikeUśmiech :) jedynie co zrobie to kolektor wydechowy 4-2-1 i dolocik jakisUśmiech :) mozna by było jeszcze zmienić wałki i odchudzic podobno koło zamachowe ale tak jak mówie w 1,5 mija sie to troche z celem lepiej by było sprzedać ta i kupić v6 2.0 albo 2,5 klze Uśmiech :) Jednak najbardziej to bym chciał tą mazde ladnie zrobić i zostawic do jazdy codziennej a pomyslec nad crx-em albo civic b18 :^^ a tak najbardziej to mnie nosi na kupno jakiegoś corrado tanio i zrobienie od podstaw jako autko na zloyHehehe :D Najpierw skonczyc chce szkołe bo tylko 3 miesiace zostały i będę coś myślał Hehehe :DHehehe :D
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
szczeze zamiast sie siepac stickera czy cos to lepiej sie pobawic w areograf koszty podobne lub niewiele wieksze a na pewno efektywniej bedzie wygladal czy to na aucie czy na felgach.

Moje zdanie sticker oblatany jak cholera, kicha troche jak dla mnie.
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
kolumb6
Ae z tego co się orientuje to aerograf wychodzi dosyć drogo:/ A w sączu to nawet nie wiem czy jest jakas firma albo ktoś kto by coś takiego robił?Język 1
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Qamil
autko spoko, na swap się nie napalaj chyba że chcesz zostać przy aucie. Ale pamiętaj rdza lubi mazdy (coś o tym wiem) więc za chwilę będzie cyrk z blachą. Swoją drogą te V6 1.8 z MX-3 są bardzo przyzwoite. Mało palą w stosunku do osiągów, maja wysoką kulturę pracy... no i powiedzmy dźwięk V6 Hehehe :D
P.S. Stickery proszę odklej bo to się zazwyczaj przykleja na rdzę żeby jej widać nie było jak autko kończy żywot Język 1
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Stickery mi się podobają ale w niektórych przypadkach i jak auto jest dość mocno przerobione wtedy takie poszczególne elementy, wykonczenia wyglądają ładnie i pasują. Do seryjnego auta nie pakował bym tego, lepiej pomalować jednolitym kolorem felgi lub ewentualnie w dwóch kolorach.
Do srebrnego auta to myśle że chyba Biały pasuje najlepiej na felgi.

Aaa i bez delkielka będzie lepiej. Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
z 4 osoby maluja w ns o ile nie wiecej, ew hydro grafika ale nie wiem ile $$ za hydro
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
kolumb6
Hydrogafika jest piekna ale koszty naprawde wysokie duzo wieksze niz aerografuUśmiech :) własnie co do stickerów to coraz wiecej osób mówi żebym dał sobie spokój i rozważam takie wyjścieJęzyk 1 Zamiast stikerów we wnękach zderzaków to pomaluje je na czarną perłe i dokładke z przodu z pakietu mazdaspeed Uśmiech :) widziałem kilka mazd tak zrobionych i srebra ładnie sie z tym prezentujeUśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
Na dojazdowej masz typa co robi hydro, na lwowskiej sa kolesie od polerki i areografu mozesz zapytac, widzialem jego robote, niezle robi. czarno bialy sticker jako drobny smaczek i podkreslenie calosci (taka wisienka na torcie) ale dopiero po przerobkach, a nie zaczynaj od stickera.
mozesz sie pobawic w 3 kolory na feldze np calosc zolta 1 szpryche czarna i do tego jakis kolor na rant. srebrny super kolor ale tez go nei nawidze Hehehe :D to jak bialy wszystko bd pasowac i nie widac syfu na nim ale z samego lakieru nei uda sie lustra wyciagnac.

Jest jeszcze jedna opcja, mam laske ktora by ci pedzelkami cos ogarnela na to zucic klar i bajka bedzie, ale dopiero po maturach ci to ogarnie bo teraz jestem pewien ze ci sie za to nie wezmie, bo juz chcialem pokrywe zaworów u niej robic.
Edytowane przez gacuus dnia 31 styczeń 2013 23:23:28
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
kolumb6
gacuus Dałeś mi do myślenia z tą hydrografikąJęzyk 1 poczytałem oglądłem kilka filmików i na necie są tez osoby co robią to w dobrej cenie ale korci mnie żeby spróbować samemu nie wydaje sie to zbyt trudneUśmiech :) ważne żeby woda miała 30stopni min i miec folie aplikator i można by sie z tym pobawić, wiadomo ze nie odrazu na felgach tylko na czymś innym po próbować jak to wychodziUśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
Dodany dnia 02-02-2013 00:14

Widzialem jak koles reke zamacza i wychodzi wzor wiec proste sie wydaje, na dojazdowej widzialem ze kolo ma zwykla wanne z woda

-----

Dodany dnia 25-02-2013 00:23

YouTube Video

Edytowane przez Seba-pdPL dnia 25 luty 2013 19:22:30
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
kolumb6
gacuus Dobry filmikUśmiech :) Oglądałem tez kilka i będę musiał to sprawdzić kiedyśJęzyk 1 Narazie do mazdy zakupiony został tłumiczek końcowy ISOTTA sprężyny Jamexa -40mm i jeszcze jak kaska wpadnie to musze amorki na tył od razu kupić bo te mi się tłukąEhh ;/
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
christoo
Ładuj pakiet Ms- mogę Ci taniej załatwić niz jest na alledrogo, do tego wnęki na czarno i będzie malinaUśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
kolumb6
Wnęki będą na czarno jak będę robił poprawki bliżej wakacji a z pakietu ms bym dokłądke chciał i progi za ile byś takie załatwiłJęzyk 1
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
christoo
Komplet progi i dokłądka myślę że w 400zł z wysyłką byś się zmieścił Oczko ;)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Marcos
Witaj kolumbie! Hehehe :D
Zgadnij dlaczego jestem na forum :>


Maździna fajna, kiedyś muszę opatrzeć z bliska i się przejechać, bo słyszę różne opinie n/t przesiadania się z innych aut do 323f, przekonam się sam choćby zasiadając za kierownicą na parkingu Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
christoo
Siema, ty przypadkiem wczoraj nie byłeś na stacji paliw w Łęcę ?:>
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
kolumb6
Witam Panow
Dawno mnie tu nie bylo ale trak niestety wyszlo z czasem itd itd )
Tak wiec kilka slow co sie dzialo przez ten czas w Madzi?Uśmiech :) nom zasadniczo nie wiele ale zawsze to cos
mianowicie felgi ktore kupilem od macka z SDM-u okazaly sie troszke lipne byly krzywe mialem je prostowac ale los byl okrutny wpadlem na kunowie w dziure i felgi juz calkiem szlak trafil tak
-wiec kupilem sobie fajne alutec-ki 16" z oponkami continental contisport przod 195/45/16 a tyl 205/45/16
*-zamontowalem sportowy tlumiczek isotee )
-wpadla dokladka z renault laguny
-zakupione zawieszenie KYB przod i tylUśmiech :) na dzien dzisiejszy przod obnizony o jakies -35mm na tyl szukam sprezyn bo salon na kunowie mial komplet przedni a tyl niestety brak Ehh ;/ mazda dzis stoi na klockach okazalo sie ze pekla sprezyna i zetlalo gorne mocowanie amora z tyluEhh ;/ tak wiec jutro trzeba kupic co potrzeba i wrzuce akutualne foty )
-zamontowalem xenonki i spryskiwacze reflektorowUśmiech :)
-wymieniony olej na castrola filtry oraz swiece zaplonowe
-zakonserwowane i zalane woskiem progi
-pomalowane zaciski i bebny

Troszke sie rozpisalem aleee dlugo mnie nie bylo wiec sie nazbieralo tu foty robione jakies 2/3tygodnie temu

Img

Img

Img

Img

Img

Teraz jak juz uporam sie z zawiecha odnowie jeszcze podwozie dla pewnosci i zostanie mi zrobienie nadkoli i paru pecherzykowEhh ;/ jest problem bo nigdzie nie mozna dostac do 323f ba w checbecku reperaturek dowiedzialem sie ze mozna spasowac te z hondy civic sedan 95-98r orientuje sie ktos jak to wyglada i czy to parwda??Uśmiech :))
Edytowane przez Seba-pdPL dnia 24 wrzesień 2013 17:55:02
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
gacuus
ja mam liftbacka z 97 i nie widze podobienstw
chcesz podskoczyć mi? No na pewno ... Hehehe :D

Img

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Parę porad jak możesz poprawić wygląd tego auta.

Wywal Stickera bo szpeci.
Tłumik bardziej schowaj albo coś bo skierowany jest w dół i wystaje.
Zetrzyj koniecznie ten hamski kolor z lamp tylnych-paskuctwo dużo lepiej wygląda w oryginale i myśle że możesz mieć problemy z policją przy zatrzymaniu o te lampy.
A ta listwa z laguny coś nie jest spasowana bo odstaje ci chyba koło koła.

reszta może byc, chociaż straszna koza jest, oglądnij podobną mazdę należącą do christo - jego dużo lepiej wygląda Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mazda 323F VI gen. (BJ) ZM Byłe Pojazdy 3 20 grudzień 2016 01:05:24
Mazda MX5 NB - by damiansd4hide3 Twój Samochód 19 10 kwiecień 2016 03:29:50
Mazda MX-5 NB by ARO Twój Samochód 3 24 maj 2015 19:38:20
Sprzęgło Mazda 121, Ford Fiesta, Puma, Ka Sprzedam 1 10 grudzień 2014 21:10:36
Części Mazda MX-3 1.8 v6 Sprzedam 1 24 listopad 2014 01:55:54
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019