JAPAN ELITE - Miłośnicy, pasjonaci i posiadacze japońskiej motoryzacji
MENU
Polub nasze profile społecznościowe
Ostatnie posty
Ostatnio na Forum
Artykuly
Komentarze
Najnowsze filmy
Partnerzy
Kalendarz
<< Kwiecień 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Brak wydarzeń.

Ankieta
Skąd dowiedziałeś/aś sią o Japan Elite?

Reklama na innym forum/stronie
Reklama na innym forum/stronie
12% [6 głosów]

Od znajomego
Od znajomego
53% [27 głosów]

Poprzez Facebook
Poprzez Facebook
8% [4 głosów]

Z Google
Z Google
16% [8 głosów]

Przez wizytówką
Przez wizytówką
0% [0 głosów]

Przez naklejką na samochodzie
Przez naklejką na samochodzie
12% [6 głosów]

Ogółem głosów: 51
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 04. lipiec 2013

Archiwum ankiet
Reklama
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat
I GÓRSKI ZLOT Miłośników Japońskiej Motoryzacji - Kotelnica Białczańska
damiansd4hide3
Img

UWAGA !!!!!!!
WAŻNA INFORMACJA !!!!
Ze względu na niedostępność placu w Zembrzycach w najbliższych dniach zostanie podana do informacji NOWA LOKALIZACJA 1 GÓRSKIEGO ROZPOCZęCIA SEZONU...
Za utrudnienia z góry przepraszamy
Mimo powyższych zmian mamy nadzieję , że nowa lokalizacja również przypadnie Wam do gustu ,szczególnie , że szykujemy dużo więcej atrakcji
Śledźcie na bieżąco profil wydarzenia
Wszystkie informacje będziemy podawać na bieżąco
pozdrawiamy
Organizatorzy



View Larger Map

Img

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM IMPREZY - WKRÓTCE


Myślę aby wyruszyć z Nowego Sącz o godzinie 9:00 - a spotkanie o 8.30 na parkingu stacji benzynowej ORLEN na węgierskiej. Ze względu na mało czasu nie czekamy na spóźnialskich.
Po drodze będziemy się zatrzymywac i zbierać ludzi.


W związku ze zmianą jest nowa lista uczestników.

1. damiansd4hide3
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Edytowane przez damiansd4hide3 dnia 11 marzec 2014 20:13:22
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Bolix
1. damiansd4hide3
2. bolix
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
albik85
cos krotka ta lista??
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
bo kurde.... Każdy korzysta z FB zamiast z naszej strony.

Tutaj nasza lista na FB:

https://www.faceb...902668017/

a tutaj plan imprezy:

Img

Połączony z 31. marzec 2014 12:03:29:
Myślę aby wyruszyć z Nowego Sącz o godzinie 9:00 - a spotkanie o 8.30 na parkingu podziemnym galerii SANDECJA na węgierskiej.

Ze względu na mało czasu nie czekamy na spóźnialskich.

Po drodze będziemy się zatrzymywac i zbierać ludzi.

Jedziemy trasą przez

-STARY SĄCZ (około 9:10)
- KROŚCIENKO (około 9:40)
- NOWY TARG (około 10:00)
- BIAŁKA TATRZAńSKA (około 10:20)

Prosimy o kontakt pod numerem: 512-793-018 lub PW gdzie mamy się zatrzymywać


Połączony z 09. kwiecień 2014 20:15:01:
Img
Edytowane przez damiansd4hide3 dnia 09 kwiecień 2014 20:15:01
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Dudu
PROSIŁBYM O UZUPEŁNIENIE LISTY OSÓB KTÓRZY SĄ PEWNI NA 100 PROCENT , ŻE POJADĄ !

1. damiansd4hide3
2. bolix
3.Dudu
4.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
marynarz1985
1. damiansd4hide3
2. bolix
3.Dudu
4. Marynarz1985
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
freerider
1. damiansd4hide3
2. bolix
3.Dudu
4. Marynarz1985
5. freerider
6.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
albik85
jedziemy..jeszcze raz????Mr Green

kiedy beda foty filmy etc??

kto wygral konkurs na najlepsza furke??? żaba?? niby zetka z francji...aleJęzyk 1
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
freerider
Jakby coś było wiadomo to proszę o info skąd i gdzie ( w jakim kierunku ) Uśmiech :) ja tam jestem chętny Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
albik85
no to trzeba jakas trase z pasem do wyprzedzania obadacLOL 2
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
freerider
Jak się na najsłabsze (75 km i 95 nm) i najstarsze(1994) auto w grupie to pas zawsze sie przyda Uśmiech :) lepiej jakąś trase co jest na niej dużo wyspepek do przejść dla pieszych Język 1 jakoś wyprzedzanie drugim pasem wysepki idzie mi lepiej Furatrzeba sobie radzic jak na trasie jest kłopot Uśmiech :) to że nie szło mi aż tak dobrze wyprzedzanie jednocześnie na wzniesieniu łuku i podwójnej ciągłej było spowodowane tylko tym że w każdej chwili byłem przygotowany na schowanie się Język 1 ale w rzeczystwości dość rzadko wyprzedza się 6 samochodów na raz w takich warunkach. ale przynajmniej po wyprzedzeniu można było wrzucić 5 bieg LOL 2 a tak blisko trzymający sie ford focus jeszcze bardziej zachęcał do przyciśnięcia gazu do spodu. i tak uwazam 170 km/h w okolicach podegrodzia na oponach 155/70/13 za mój najwiekszy wyczyn ,jakbyście mi tak nie odeszli to bym się tak nie starał bo z przodu widziałem tylko coraz mniejszy punkt a z tyłu marynarza juz wogóle zgubiłem LOL 1 . fabryka oceniła max na 155 km/h a na automapie miałem 168km/h czyli licznik raczej nie kłamie za duzo bo 2 km/h. a do tego spalanie po całym dniu na poziomie 6.5 litra ludzie żyć na umierac Uśmiech :) spodziewałem sie ponad 9 a tu taka niespodzianka
Edytowane przez freerider dnia 15 kwiecień 2014 18:51:34
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
albik85
Połączony z 15. kwiecień 2014 19:18:23:
" spalanie po całym dniu na poziomie 6.5 litra ludzie żyć na umierac Uśmiech Uśmiech :) spodziewałem sie ponad 9 a tu taka niespodzianka"


dobreHahaha
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
Dudu
Hahaha
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Zawsze tak jest że jak się w grupie jedzie to jeden drugiego podpuszcza i szybciej jedzie.
Skoro spaliłeś 6.5 litra gazu to dobrze, się ciesz, wsumie małe lekkie auto z małym silnikiem.
Jak wracaliśmy to coś w tyle zostawałeś strasznie przy 80-90 pewnie przez opony, deszcz i mały staż na drogach, ale spokojnie, wyrobisz się Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
freerider
wszystko sie prawie zgadza ale autko to jest tylko na benzynę Język 1
za mokro na wariowanie było 2 sytuacje z awaryjnym moim hamowaniem chyba dały o sobie mocno znac bo na mokrze trochę pociągneło autem w sposób nie kontrolowany
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
A to przepraszam Uśmiech :)
Wymień sobie może te opony, wsadź jakieś szersze albo lepszej marki. Ja mam z przodu Continentale 205/50 i auto się kleiło ładnie Uśmiech :)
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
freerider
spoko Uśmiech :)
tu sie zaczynaja kłopoty bo miałem mozliwosc kupienia 185/50/14 za dosc dobra kase ale musiałem niestety zrezygnować bo jak załozyłem i zrobiłem kółko po placu to już tarło wewnątrz koła a po załozeniu dystansów koła znowu za duzo wystawały poza obrys samochodu . Tak źle i tak niedobrze trzeba sie dotoczyć jakiś czas na tych co są .
W głowie siedzi plan z wymianą silnika na większy ale tu nie chce nic mówić bo może sie nie udać . inwestycja ponad 10 tyś ale wtedy radość z objechania 90 % samochodów na polskich drogach bezcenna czas zbierania funduszy i możliwego wykonania około 2 lata ...
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
damiansd4hide3
Swap byłby ciekawym rozwiązaniem, ale zawieszenie, budę itp trzeba było by wzmonić i też nie wiadomo czy jest sens do tego modelu a nie np do wersji 2 drzwiowej.
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
freerider
2 drzwi lepiej wygląda bardziej sportowo . troche kasy by to pochłoneło bo licze około 12-15 tys (czyli silniik skrzynia napedy hamulce zawieszenie elektryka turbo timer zawór BOV i jakiś wydech i lekkie rzeźbienie błotników oraz do środka obspawanie budy i jakiś fotelik lepszy chociaż jeden ) za tyle za ile można mieć impreze gt lub forka s-turbo ale chodzi o ukrycie takiej mocy w takim małym autku i zaskakiwanie ludzi takim małym killerem .
zawsze można jeszcze kupić jakiegoś forestera s-turbo nawet zjedzonego przez rdze albo anglika i pobawić się w przekładanie to chyba wyszłoby jak najtaniej bo forka da rade wyciągnać za jakieś 7-8 tyś potem tylko jeszcze remap i już jesteś my w okolicach 200 koni mechanicznych a jakby jeszcze miała powędrować jakaś większa turbinka to może 230 by się i udało
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 
demonolog
co do wypuszczania jeden drugiego na trasie, to ja byłem pewny ze daleko w grzecznym szyku nie ujedziemy, ale nie spodziewałem się że to po 3 minutach nastąpi ;p

nie wiecie kto by się wymienil na subarkę z wiatrakiem? Przejazd do Białki bardzo mily, ale jedyne co mi pozostało to spoglądać tęsknym wzrokiem jak mi nissany znikają Smutny :(
"wheresmybitches"
Podzielenie się tym wpisem:
Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
 

Poleć ten wątek
URL:

Przejdź do forum:
Podobne Tematy
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wyjazd na: Zlot charytatywny ''ZMOTORYZOWANI" - Kotelnica Białka Tatrzańska Zloty i Spoty 1 17 kwiecień 2023 18:22:03
Festiwal Japońskiej Motoryzacji - JAPFEST - Wrocław Wyjazdy 7 26 lipiec 2015 08:37:47
INTEGRACYJNE ROZPOCZęCIE SEZONU PASJONATÓW MOTORYZACJI 1.06.2014 Wyjazdy 2 25 maj 2014 00:32:45
Rozpoczęcie sezonu 2014 - Białka Tatrzańska - KOTELNICA - JE, JDM K, JDM P, JCP ARCHIWALNE TEMATY 15 08 marzec 2014 16:30:42
5 Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz Pod Ostrą [21-23.06.2013] Sporty Motorowe 1 11 czerwiec 2013 22:02:28
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme designed by Damian Majoch
Copyright Japan Elite © 2010-2019